Kështu dukej trajneri i Kosovës para 38 viteve me gruan e tij

Basketboll

Kështu dukej trajneri i Kosovës para 38 viteve me gruan e tij

Nga: Kemajl Goca Më: 26 korrik 2020 Në ora: 17:48
Kështu dukej trajneri i Kosovës para 38 viteve me gruan e tij

Trajneri i mirënjohur i basketbollit, Blerim Krasniqi, kujton kohën e artë të tij, kohën e rinisë së tij, para 38 viteve përkatësisht në vitin 1982.

“Unë dhe gjysma ime e jetës.

Në pritje të vitit të ri 1982.

Eh vakt he vaktë. Vite të paharruara”, ka shkruar Krasniqi.  Krasniqi sot punon me grupmoshat të reja të basketbollit, me synim që të zbulojë ndonjë emër të ri të basketbollit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat