Plas sherri mes basketbollisteve të Malit

Basketboll

Plas sherri mes basketbollisteve të Malit

Më: 26 shtator 2022 Në ora: 12:30
Plas sherri mes basketbollisteve të Malit

Ekipi i basketbollit për femra të Serbisë shënoi fitoren e dytë në Botërorin e Australisë, pasi ishte më e suksesshme se Mali, pran rezultatit 81-68.

Dueli në Sidnej nuk solli emocione dhe suspensë të madhe, por për këtë shkak në zonën mikse ndodhi një skenë e pabesueshme.

Teksa basketbollisti më e mirë e Serbisë në këtëj ndeshje, Sasha Çagjo, po jepte një deklaratë për mediat vendase, ka shpërthyer një sherr mes dy basketbollistëve të Malit.

Fatmirësisht incidenti u parandalua shpejt nga basketbollistet e tjerë të kombëtares afrikane.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat