Kështu ishte Linda Shala para 27 viteve, ja sa shumë ka ndryshuar tani! - Bota Sot
Kështu ishte Linda Shala para 27 viteve, ja sa shumë ka ndryshuar tani!

Basketboll

E enjte, 18 tetor 2018

Kështu ishte Linda Shala para 27 viteve, ja sa shumë ka ndryshuar tani!

Nga: Kemajl Goca Më: 13 maj 2018 Në ora: 14:05
Linda Shala para 27 viteve

E thjeshtë, modeste, por shumë edhe e ashpër për ata që nuk e njohin profesionalizmin!

Është fjala për Linda Shalën, veprimtare e palodhshme e basketbollit dhe shumë herë kritike e rreptë për ata që bëjnë hile, mbase nuk do t’i shoh me sy ata që bëjnë dallavere apo edhe njohin vetëm lekun ose që për interesat e ndryshme vardisen e janë në gjendje ta bartin valixhen si gomari me samar! Linda ka postuar dy fotografi, në kohën e nusërisë dhe tani në kohën e sotme! Ndryshimi i Lindës nuk është edhe aq i madh dhe më së miri vlerësojeni në foto.

Image

Linda Shala në ditët e sotme

“Para 27 viteve vendosëm me rrugëtu bashkë. Sot po hapim sezonin e dasmave. P.s. Diçka për nuse a?!!”, shkruan Linda, e cila është anëtare e bordit të Federatës së Basketbollit të Kosovës. Në fakt, siç merret vesh, është shumë e buzëqeshur për ata që janë të sinqertë, por për ata që janë me dy fytyra, buzëqeshjen e ka si “tehu i thikës”!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test