Mehmet Bogujevci t’u heq keq! - Bota Sot
Mehmet Bogujevci t’u heq keq!

Boksi

Mehmet Bogujevci t’u heq keq!

Nga: K. Goca Më: 12 janar 2019 Në ora: 19:20
Mehmet Bogujevci t’u heq keq!

Ish boksieri i mirënjohur Mehmet Bogujevci, nënkampioni i botës në vitin 1978, aktualisht sekretar i përgjithshëm i Federatës së Boksit të Kosovës, ka postuar një fotografi dhe ka ironizuar, duke shkruar: “Tu hek keq”. Bogujevci kalon një jetë të mirë, është në pension dhe shihet para televizionit, duke dëshmuar se e ka në qejf muzikën popullore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...