Boksieri ngatërron rivalin, shikoni çfarë i bën arbitrit - Bota Sot
Boksieri ngatërron rivalin, shikoni çfarë i bën arbitrit

Boksi

Boksieri ngatërron rivalin, shikoni çfarë i bën arbitrit

Më: 26 janar 2019 Në ora: 10:28
Pamje e shkeputur nga video

Në garën e njohur të boksit në Nakhom Pathom të Tajlandës, një boksier ka ngatërruar arbritrin me rivalin dhe e ka goditur fuqishëm atë.

Ndeshja u realizua në vendin e njohur “Muay Thai”, dhe mbrojtësja që kishte në kokë ia bllokoi pamjen, duke bërë që ta grushtonte arbitrin dhe jo rivalin që qëndronte në cep duke shikuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...