Rikthehet Taysoni shqiptar - Bota Sot
Rikthehet Taysoni shqiptar

Boksi

Rikthehet Taysoni shqiptar

Më: 12 prill 2019 Në ora: 10:49
Rikthehet Taysoni shqiptar

Boksieri Nuri Seferi do të kthehet në ring me 25 maj në meçin që do ta zhvillojë kundër gjermanit me famë botërore dhe me shumë përvojë, Kai Kurzawa. Meëi do të mbahet në Sport Halle Grossmatt Kirchberg.
Boksieri i njohur shqiptar ka paralajmëruar një event sportiv madhështor, shkruan Lajm nga Maqedonia. Para meçit të Seferit do të zhvillohen katër ndeshje profesioniste, në të cilën ring do të dalin edhe shqiptarë të afirmuar në arenat ndëkombëtare.
“Taysoni shqiptar” ka falënderuar nga zemra çdo shqiptar që po jep kontributin e tij në realizimin e këtij eventi, që për të mban vetëm një emër “Mirënjohje”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...