Do të boksojë me djalin e Arkanit, ja çfarë dhurate merr boksieri shqiptar nga Haradinaj - Bota Sot
Do të boksojë me djalin e Arkanit, ja çfarë dhurate merr boksieri shqiptar nga Haradinaj

Boksi

Do të boksojë me djalin e Arkanit, ja çfarë dhurate merr boksieri shqiptar nga Haradinaj

Nga: A.M. Më: 31 maj 2019 Në ora: 10:33
Ramush Haradinaj, Petrit Mazrekaj

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është takuar më boksierin Petrit Mazrekaj, i cili në fund të muajit gusht do të ndeshët me Velko Razhnjatoviq, djali i kriminelit serb, Arkan.

Haradinaj në një postimi në Facebook, i ka uruar suksese në meçin e radhës, si dhe i ka dhuruar atij flamurin kombëtar.

Postimi i plotë:

Prita sot boksierin Petrit Mazrekaj, të cilit i urova shumë sukses në meçin e radhës.

Petriti ka shpirt sportisti por si shqiptar e ka edhe një motiv shtesë në përballjen e tij. Për motivim si dhe evokim se cila ishte rruga jonë deri në liri, ia dhurova atij flamurin kombëtar!

Me fat!

RH

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat