Këtu mund ta shikoni LIVE meçin: Fury – Schwarz

Boksi

Këtu mund ta shikoni LIVE meçin: Fury – Schwarz

Më: 15 qershor 2019 Në ora: 00:12
Fury – Schwarz

Tuson Fury rikthehet sonte në ring.

Pas barazimit me Deontay Wilder, Fury do ta ketë një tjetër test të rëndësishëm.

“Bisha” e peshave të rënda, përballë do ta ketë Tom Shwarz, në një duel që pritet të jetë më i zjarrtë se kurrë.

Sipas kohës tonë lokale, meçi fillon mes orës 04:00 dhe 05:00 të ditës së shtunë, derisa mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat.

Në linkun e mëposhtëm mund ta ndiqni edhe duelin. KËTU

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat