Haradinaj kësisoj e quan djalin e Arkanit para se të boksojë me Mazrekajn - Bota Sot
Haradinaj kësisoj e quan djalin e Arkanit para se të boksojë me Mazrekajn

Boksi

Haradinaj kësisoj e quan djalin e Arkanit para se të boksojë me Mazrekajn

Nga: Kemajl Goca Më: 29 qershor 2019 Në ora: 11:10
Haradinaj kësisoj e quan djalin e Arkanit para se të boksojë me Mazrekajn

Deputeti i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Daut Haradinaj, ka një porosi për boksierin Petrit Mazrekaj, që pritet të del në ring me 31 gusht kundër Velko Razhnjatoviq, djalit të kriminelit Arkan.

Haradinaj e quan Velkon një Arkan i vogël. 

“Shumë gjëra njeriu nuk i ka pas fat, por Petrit Mazrekajt i ka ra hise që edhe për mua me e tregu vetën. Me 31 gusht përball me Arkanin e vogël.

Petriti top në formë”, shkruan Haradinaj. Deputeti i jep përkrahje të madhe dhe beson se Mazrekaj do të fiton kundër Arkanit të vogël.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...