Gjyqtari i Kosovës në pikëllim, i vdes shoku! - Bota Sot
Gjyqtari i Kosovës në pikëllim, i vdes shoku!

Boksi

Gjyqtari i Kosovës në pikëllim, i vdes shoku!

Nga: K. G. Më: 3 gusht 2019 Në ora: 16:50
Fehmi Hyseni dhe Latif Demolli

Gjyqtari ndërkombëtar i boksit, Latif Demolli, është në pikëllim për vdekjen e papritur të shokut të tij, Fehmi Hyseni.  
“R.I.P. my friend Femo.

Papritmas ndërroi jetë në moshën 47-vjeçare trajneri i boksit dhe themeluesi i KB Herceg Novi dhe shoku jonë i sportit Fehmi Hyseni “Femo” ku kemi pasur bashkëpunim të mirë dhe disa vite kemi zhvilluar përgatitje të përbashkëta si dhe me boksierët e Bosnjës këtë vit, së fundi kemi qenë të “Femo” në përgatitje për L.O.E.Minsk 2019 nga 3- 17 qershori. 

Zoti e shpërbleftë dhe i lehtë i qoftë dheu”, shkruan Demolli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat