Khabib stërvitet duke notuar kundër rrjedhës së lumit - Bota Sot
Khabib stërvitet duke notuar kundër rrjedhës së lumit

Boksi

Khabib stërvitet duke notuar kundër rrjedhës së lumit

Më: 16 tetor 2019 Në ora: 23:04
Pamje nga vendi i ngjarjes

Khabib Nurmagomedov është bërë shumë i famshëm pasi mposhti Connor Mc Gregorin në kafazin tetëkëndësh.

Prej asaj dite kanë filluar të publikohen gjëra të pabesueshme dhe ekstreme të jetës së tij.

Fillimisht ishte publikuar një përleshje me një ari derisa tani një video tjetër.

Ai është filmuar duke notuar kundër rrjedhës së një lumi të madh.

Kjo video ka marrë shumë shpejt përmasa botërore në rrjetet sociale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat