Kjo vogëlushe e la pa fjalë Aziz Salihun - Bota Sot
Kjo vogëlushe e la pa fjalë Aziz Salihun

Boksi

Kjo vogëlushe e la pa fjalë Aziz Salihun

Nga: K. Goca Më: 26 tetor 2019 Në ora: 17:30
Kjo vogëlushe e la pa fjalë Aziz Salihun

Fëmijët janë të hareshëm. Shumë herë din edhe të imitojnë! 

Në krah të Aziz Salihut është mbesa e tij simpatike, Melodia, ndryshe çika e Monikës.

Si e la pa fjalë Aziz Salihun, ish boksierin? Kur ‘Zizi’ bëri grushtin për të dal në foto, edhe mbesa e ka bërë të njëjtën gjë madje ngriti grushtin e dorës më mirë se sportisti i Shekullit, siç shihet edhe në foto.

Këtu Salihu paksa u bë xheloz!

Ai shumicën e kohës e kalon me mbesin e tij dhe ndihet i lumtur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat