Aziz Salihu në kohën më të mirë, përkrah tij dashuria... - Bota Sot
Aziz Salihu në kohën më të mirë, përkrah tij dashuria...

Boksi

Aziz Salihu në kohën më të mirë, përkrah tij dashuria...

Nga: K. G. Më: 26 shkurt 2020 Në ora: 11:39
Aziz Salihu në kohën më të mirë, përkrah tij Agimja

Ish boksieri Aziz Salihu, sportisti i shekullit, aktualisht kryetar i klubit të boksit Prishtina, ka publikuar një fotografi të paparë deri me sot. 

Salihu, në kohën më të mirë të tij dhe në krah të tij dashuria e tij, bashkëshortja Agimja.

‘Zizi’ është i përkushtuar në familje dhe i kushton rëndësi edhe fotografive kur ishte në kohën e artë të tij. 

Sot Salihu jeton e vepron në Prishtinë, gjithnjë i angazhuar për të organizuar ndonjë turne.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat