Dita e fundit për boksieren e Kosovës në karantinë! - Bota Sot
Dita e fundit për boksieren e Kosovës në karantinë!

Boksi

Dita e fundit për boksieren e Kosovës në karantinë!

Nga: K. G. Më: 31 mars 2020 Në ora: 15:03
Dita e fundit për boksieren e Kosovës në karantinë!

Donjeta Sadiku është boksierja më e mirë në Kosovë dhe që ka potencial për të prurë medalje ndërkombëtare.

Ajo tash e 14 ditë është në karantinë përkatësisht në konviktin e studentëve në Prishtinë, pas kthimit nga Londra, kur ishin në garat evropiane kualifikuese për Lojërat Olimpike. 

Boksierja në ditën e fundit të karantinës 14-ditëshe tek konviktet.

Ajo beson e shpreson se shumë shpejtë do të kthehet normaliteti dhe do t’i kthehen edhe garave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat