Haxhi Krasniqi me një lajm të hidhur! - Bota Sot
Haxhi Krasniqi me një lajm të hidhur!

Boksi

Haxhi Krasniqi me një lajm të hidhur!

Nga: K. Goca Më: 11 prill 2020 Në ora: 17:55
Haxhi Krasniqi me një lajm të hidhur!

Boksieri më i mirë shqiptar, Haxhi Krasniqi, jep lajmin e hidhur në profilin e tij në facebook. Ai shpreh pikëllimin e thellë për vdekjen e profesor Lahë Gaxherri.

“Me pikëllim e pranova lajmin që profesor Lahë Gaxherri kishte ndërruar jetë mbrëmë.

Bashkëvendasi im, Baca Lahë gjithnjë ishte prezent në duelet e mija, si në Gjermani ashtu edhe ne Angli apo kudo, për çka isha çdo herë shumë falënderues.

Image

Lahë Gaxherri

Shprehi ngushëllime të përzemërta për mbarë Familjen dhe Shoqërinë e Profesorit. U prehtë në paqe shpirti i tij”, shkroi Krasniqi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat