Lata u lodhë!  - Bota Sot
Lata u lodhë! 

Boksi

Lata u lodhë! 

Nga: K. G. Më: 21 korrik 2020 Në ora: 15:55
Lata u lodhë! 

Kur njeriu lodhet natyrisht se kërkon edhe paksa pushim!

Gjyqtari i mirënjohur ndërkombëtar, Latif Demolli, është lodhur dhe ka ikë në vrap për në bregdetin shqiptar, për ta çlodhur trurin. 

Nuk është Lata energjik sikur në ditë e muajit prill, maj e qershor, paksa e ka lëshuar fronin, për shkak të lodhjes. Është njeriu më komunikues me botën e mediave! 

Është zëdhënës i Federatës së Boksit të Kosovës, i cili për shkak të lodhjes së madhe, vendosi që pushimet t’i kalojë për disa ditë në Durrës, duke e kërkuar rifreskimin trurit!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat