Mike Tyson dhe Roy Jones Jr në ring në 12 shtator!

Boksi

Mike Tyson dhe Roy Jones Jr në ring në 12 shtator!

Nga: K. G. Më: 23 korrik 2020 Në ora: 18:31
Mike Tyson dhe Roy Jones Jr në ring në 12 shtator!

Mediat e huaj ndërkombëtare japin lajmin e bujshëm se me 12 shtator ish boksieri Tyson do të rikthehet në ring.  

Mike Tyson rikthehet në ring në 12 shtator, raporton media amerikane TMZ.

Vendi i zhvillimit të meçit nuk është përcaktuar ende. Ajo që dihet se do të zhvillohen tetë raunde.

Gjasat janë që meçi të mbahet në Los Anxhelos.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat