Caktohen gjyqtarët për turneun ndërkombëtar ‘Lah Nimani’

Boksi

Caktohen gjyqtarët për turneun ndërkombëtar ‘Lah Nimani’

Nga: K.G. Më: 2 tetor 2020 Në ora: 18:29
Caktohen gjyqtarët për turneun ndërkombëtar ‘Lah Nimani’

Federata e Boksit e Kosovës, ka bërë të ditur emrat e gjyqtarëve që do të ndajnë drejtësinë në turneun ndërkombëtar “Lah Nimani” në boks.  

“Nesër me 3 tetor, Federata e Boksit organizon turneun ndërkombëtar "Lah Nimani" me boksier të rinj, i cili do të mbahet në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve në Prishtinë, me fillim në ora 12.00”, njofton FBOXK.  

Gjyqtarët që do ta ndajnë drejtësinë janë: Latif Demolli, Agim Shala, Aliriza Rexhepi, Agim Tahiraj,  Safet Syla, Fadil Bekteshi, Visar Ibrahimi, Granit Qorri, Marigona Beadini. 

Delegatë Sylejman Voca dhe Nadir Shllaku, mjeku kujdestar Agron Kamberi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat