Florian Marku gjunjëzon sërbin mes Beogradit tani kërkon kokën e grekut – ska forcë që e ndal bishën - Bota Sot
Florian Marku gjunjëzon sërbin mes Beogradit tani kërkon kokën e grekut – ska forcë që e ndal bishën

Boksi

E martë, 16 tetor 2018

Florian Marku gjunjëzon sërbin mes Beogradit tani kërkon kokën e grekut – ska forcë që e ndal bishën

Më: 14 janar 2018 Në ora: 22:32
Florian Marku

Florian Marku gjunjëzon sërbin mes Beogradit tani kërkon kokën e grekut – ska forcë që e ndal bishën.

Pas fitores absolute të mbrëmshme Floriani drejtohet drejt kampionit grek.

Tani e dua atë në ring ska forcë që më ndal unë jam kampioni ktu dhe shqipet bëjn ligjin gjithandej.

Fitoren ua dedikoj gjithë mbështetësve të mi që më kanë mbështetur hap pas hapi dhe shqiptarëve gjithandej.

Unë nuk do ndalem këtu tani synoj titullin kampion dhe atë do e fitoj në mes të Greqisë.

Grekun do e ha në ring nuk lejoj të shkoj ndeshja deri në fund u shpreh kampioni dhe luani ynë pas ndeshjes së mbrëmshme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test