Luan Dreshaj tregon pse iu ça arkada Haxhi Krasniqit - Bota Sot
Luan Dreshaj tregon pse iu ça arkada Haxhi Krasniqit

Boksi

E hënë, 22 tetor 2018

Luan Dreshaj tregon pse iu ça arkada Haxhi Krasniqit

Nga: Kemajl Goca Më: 4 shkurt 2018 Në ora: 17:29
Luan Dreshaj e haxhi Krasniqi

Këshilltari i Haxhi Krasniqit, Luan Dreshaj, tha se ishte një fitore e pastër.  Në sallën “Gas Arena” në Halle të Gjermanisë ka qenë atmosferë brilante dhe mijëra shqiptarë ishin në përkrahje të junikasit Haxhi Krasniqit, i cili boksoi me pedanteri.

“Ishte fitore sovrane, ku Haxhiu i fitoj në fakt te gjitha raundet dhe nuk e pranoj gati asnjë goditje. Ajo çarja e arkadës në raundin e 7-të ndodhi nga goditjet me kokë.

Në përgjithësi një duel shumë i mençur nga Robini (Haxhiu) dhe me një kundërshtar shumë të papërshtatshëm”, tha Dreshaj për gazetën kombëtare “Bota sot”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test