Gruaja e Haxhi Krasniqit habit me deklaratën e saj: Ja çka më kërkon ai pas fitores - Bota Sot
Gruaja e Haxhi Krasniqit habit me deklaratën e saj: Ja çka më kërkon ai pas fitores

Boksi

E martë, 13 nëntor 2018

Gruaja e Haxhi Krasniqit habit me deklaratën e saj: Ja çka më kërkon ai pas fitores

Më: 3 qershor 2018 Në ora: 13:18
Heidi Lushtaku

Ajo deklaroi që pas meçit do t’i gatuajë fli Haxhiut.

E dashura e Haxhi Krasniqit, Heidi Lushtaku, u shpreh shumë e krenare për boksierin.

Ajo deklaroi që pas meçit do t’i gatuajë fli Haxhiut.

“Ka qenë kjo një përpjekje e madhe e përbashkët dhe jam shumë krenare për të”, deklaroi ajo.

“Tash pas meçit me siguri do të kërkojë që ti gatuajë fli, që është specialitet i joni shqiptar dhe do të shtojë në peshë prapë, meqë po ashtu dëshiron dezerte dhe çokollatë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test