Deskaj pret triumf në 'Croatia Open' - Bota Sot
Deskaj pret triumf në 'Croatia Open'

Boksi

Deskaj pret triumf në 'Croatia Open'

Më: 14 dhjetor 2018 Në ora: 14:10
Deskaj pret triumf në 'Croatia Open'

Deskaj pret triumf në “Croatia Open International” Këtë fundjavë në Zagreb do të zhvillohet “Croatia Open International” ku do të paraqitet edhe kikboksieri i njohur shqiptar, Muhamed Deskaj i cili do ndeshet në low kick. Ai ndihet shumë I përgatitur për këtë garë dhe pret suksesin e radhës. “Si gjithë edhe kësaj radhe pres vendin e parë. Jam shumë i përgatitur pasi kam punuar me një temp të madh me trajnerët e mi Marko Zhaja, Gordan Vaavuk e Luka Tomic ne klubit ‘Pit Bull’. Ky turnir është shumë i fortë dhe për këtë tregon kualiteti I lart se vijnë nga gjithë Ballkani”, thotë Deskaj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...