Sarah, Francesca e Federica nudo në Playboy - Bota Sot
Sarah, Francesca e Federica nudo në Playboy

Bota e Yjeve

E martë, 20 nëntor 2018

Sarah, Francesca e Federica nudo në Playboy

Më: 12 tetor 2012 Në ora: 10:48

Sarah Nile po përgatitet të festojë ditëlindjen me një dopio festë në Milano dhe Riccione, por ndër të tjera fansat shijojnë pamjen e saj nudo në Playboy. Ajo ka bërë disa foto pikante për revistën, duke qenë në kopertinën e muajit tetor në shoqërinë e një prej protagonistëve të emisionit italian La pupa e i Sechione, Francesca Lukasik dhe me Federica Ariafina.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test