Kozniku në kohën e artë, me Bobanin e Prosineçkin! - Bota Sot
Kozniku në kohën e artë, me Bobanin e Prosineçkin!

Botërori 2018

Kozniku në kohën e artë, me Bobanin e Prosineçkin!

Nga: Kemajl Goca Më: 12 korrik 2018 Në ora: 10:52
Kozniku, Prosineçki e Bobani

Para 20 viteve Ardian Kozniku me gjeneratën e artë të kombëtares së Kroacisë, si Davor Shuker, Zvonimir Boban, Robert Prosineçki etj. fituan medaljen e bronztë në Kampionatin Botëror – “France 2018”. Kozniku është fort i lumtur që Kroacia është në finalen e madhe dhe me mundësi reale ta fitojë titullin e botës. Fisnik Kozniku ka postuar një foto, duke u mburrë me Ardianin. “Një arsye më shumë pse unë e përkrahë kombëtaren e Kroacisë në Kampionat Botëror.
Në anën e majtë Ardian Kozniku - axha im, i cili edhe pas 20 vitesh ku ishte pjesë e Kampionatit Botëror  -“France 1998” ku edhe u shpërblye me medalje të bronztë, më bënë të ndihem krenar që jam nipi i tij”, shkruan Fisniku.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...