Fotoja që po thyen rrjetin pas humbjes së Anglisë: Ti je heroi im - Bota Sot
Fotoja që po thyen rrjetin pas humbjes së Anglisë: Ti je heroi im

Botërori 2018

Fotoja që po thyen rrjetin pas humbjes së Anglisë: Ti je heroi im

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 13:11
Momenti prekës kur Southgate përqafon të shoqen, Alison, e cila e ngushëllon pas humbjes.

Disa thonë se Anglia e kishte marrë me shumë lehtësi ndeshjen ndaj Kroacisë.

Të tjerë thonë se nuk është e vërtetë, pasi Kroacia e tregoi forcën që në ndeshjen me Argjentinën.

Por fakt është se pas kësaj paraqitje të anglezëve në Botëror, merita shkon për trajnerin Gareth Southgate.

Ai mblodhi një ekip me të rinj dhe ia doli të entuziazmojë jo vetëm një komb.

Ky është momenti prekës kur Southgate përqafon të shoqen, Alison, e cila e ngushëllon pas humbjes.

Së bashku ishin edhe djali e vajza e tyre.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...