Anglezët gjejnë fajtorin - Bota Sot
Anglezët gjejnë fajtorin

Botërori 2018

Anglezët gjejnë fajtorin

Më: 12 korrik 2018 Në ora: 14:05
Anglezët gjejnë fajtorin

Tifozët anglezë besojnë se kanë zbuluar arsyen e eleminimit nga Kupa e Botës. Arsyeja ka një emër dhe fytyre, ai është Mik Jager. Rreth tij egziston një teori se çdo ekip që ai mbështet, humbet.

Me një fjalë është ters. Ikona e Rolling Stons ka një historik jo shumë të lumtur me praninë e tij në stadiume. Në 2010 ai ndodhej me Bill Klinton në stadium për të mbështet SHBA-në, por ata u mundën nga Gana 2:1. Katër vjet më vonë, Jager zgjidhi të mbështeste Brazilin dhe ata u turpëruan 7:1 nga Gjermania. Të gjithë “u trembën” kur e panë atë në stadiumin e Moskës...

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...