Era Istrefi e ‘kall’ Rusinë, e bën shqiponjën në mes të Moskës - Bota Sot
Era Istrefi e ‘kall’ Rusinë, e bën shqiponjën në mes të Moskës

Botërori 2018

Era Istrefi e ‘kall’ Rusinë, e bën shqiponjën në mes të Moskës

Më: 15 korrik 2018 Në ora: 20:09
Era Istrefi

Këngëtarja Era Istrefi, pas performancës së saj në hapjen e Botërorit “Rusia 2018”, ka bërë shqiponjën me duar.

Pas Granit Xhakës e Xherdan Shqirit, edhe Era Istrefi e ka bërë shqiponjën me duar.

Ajo e ka postuar këtë fotografi në profilin e saj zyrtar në rrjetin social “Instagram”.

“Mirënjohje për të gjithë. Dashuri për të gjitha kombet!”, ishte mbishkrimi i fotografisë.

Era mori mjaft komente dhe përkrahje nga shqiptarët për këtë gjest.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...