U shua në lule të rinisë, dalin pamjet nga aksidenti i 22-vjeçarit shqiptar në Greqi

Diaspora

U shua në lule të rinisë, dalin pamjet nga aksidenti i 22-vjeçarit shqiptar në Greqi

Më: 17 maj 2024 Në ora: 13:18
Pamje nga vendi i ngjarjes

Si pasojë e një aksidenti tragjik mbrëmjen e së enjtes në zonën e Nea Erythraia, humbi jetën 22-vjeçari shqiptar.

I riu po udhëtonte me një motor kur u përplas me një automjet pak pas mesnate.

Media greke Protothema ka publikuar pamjet e momentit të aksidentit, ku shihet momenti teksa motori ikën zvarrë për disa metra para se të përplaset me bordurën anësore.

Sipas dëshmitarëve okularë, i ndjeri Anxhelo, ka rënë më kokë në bordurë dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Shikoni KËTU videon e aksidentit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat