Në Tiranë do të promovohet libri “Never Forget” , i pranishëm në ngjarje edhe Sali Berisha

Dokumentare

Në Tiranë do të promovohet libri “Never Forget” , i pranishëm në ngjarje edhe Sali Berisha

Nga: M.L. Më: 16 qershor 2022 Në ora: 16:19
Foto ilustrim- ftesa e promovimit

Libri, “Never Forget – Mos Harro Kurrë”, me autorët Nusret Pllana dhe Agim Aliçkaj, do të promovohet të martën më datë 21 qershor nën organizimin e Institutit të Studimeve të Evropës Juglindore në Tiranë.

Ngjarja do të zhvillohet në Hotel Tirana, Salla Balsha.

Sipas njoftimit, aktiviteti do të zhvillohet në prezencën e kryetarit të Partisë Demokratike, Sali Berisha.

Libri “Never Forget”, është një botim i vogël na njeh me krimet e mëdha të serbëve ndaj shqiptarëve në periudha të ndryshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat