Tragjike në Durrës, mbytet në det turistja serbe

Durrësi

Tragjike në Durrës, mbytet në det turistja serbe

Më: 9 shtator 2021 Në ora: 09:58
Foto ilustrim

Një turiste serbe është mbytur duke u larë në Durrës mëngjesin e sotëm.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 09.09.2021, në orën 09:15, në lagjen nr.13, Durrës, dyshohet se është mbytur duke u larë në det shtetësja serbe D. S., 60 vjeçe.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat