47-vjeçari në Durrës gjendet i vetëvrarë

Durrësi

47-vjeçari në Durrës gjendet i vetëvrarë

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 10:44

Një 47-vjeçar i ka dhënë fund jetës në Manzë.

Policia njofton se rreth orës 09:10, në fshatin Radë të Durrësi është gjetur nga familjarët.

Dyshohet i vetëvrarë me armë gjahu shtetasi L. H., 47-vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, paraprakisht dyshohet për shkak të depresionit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat