Aksidentoi të riun me motor, pranga 56-vjeçarit në Durrës

Durrësi

Aksidentoi të riun me motor, pranga 56-vjeçarit në Durrës

Më: 24 nëntor 2021 Në ora: 12:09
Foto ilustrim

Dy persona janë vënë nën prangat e policisë në Durrës.

Në pranga u vu shtetasi S. G., 56 vjeç, banues në Rrashbull, Durrës, pasi duke drejtuar mjetin është përplasur me motomjetin me drejtues shtetasin V. M., 20 vjeç, i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia arrestoi shtetasin E. Q., 36 vjeç, banues në Kavajë, pasi i ka vjedhur aparatin celular shtetasit R. H.

Materialet kaluan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat