Makina përplas automjetin në Durrës, plagoset 65-vjeçari

Durrësi

Makina përplas automjetin në Durrës, plagoset 65-vjeçari

Më: 13 dhjetor 2021 Në ora: 06:34
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme, 12 dhjetor në Durrës.

Policia bën me dije se aksidenti ka ndodhur rreth orës  21:40, në Maminas Durrës.

Një automjet  me drejtuese shtetasen A. F., 29 vjeçe, ka përplasur një motomjet me drejtues shtetasin R. X., 65 vjeç.

65-vjeçari është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin rrethanave dhe përcaktimin e  shkakut të aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat