Përfshihet nga flakët një automjet në Durrës

Durrësi

Përfshihet nga flakët një automjet në Durrës

Më: 21 janar 2022 Në ora: 09:45
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një automjet i parkuar në rrugë është djegur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Durrës.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen 17 të qytetit bregdetar.

Automjeti ishte parkuar në rrugë pranë banesës së pronarit dhe sipas banorëve rreth orës 04.15 është përfshirë nga flakët.

Djegia e mjetit është shoqëruar edhe me një shpërthim të fortë, ndërsa pritet të përcaktohet shkaku.

Sipas banorëve, një tjetër automjet është djegur në zonë disa javë më parë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat