Temperaturat e larta, pushuesit “pushtojnë” plazhin e Durrësit

Durrësi

Temperaturat e larta, pushuesit “pushtojnë” plazhin e Durrësit

Më: 27 mars 2022 Në ora: 15:58
Foto ilustrim

Ngrohja e temperaturave ka sjellë edhe “popullimin” e plazhit të Durrësit, ku ka pasur nga ata edhe që kanë hapur sezonin e plazhit, duke notuar në det.

Siç shihet në videon e Abcnews.al jo vetëm bregdeti por edhe deti ka patur vizitorë gjatë ditës së diel.

Kanë qenë të shumtë qytetarët që kanë vizituar Durrësin gjatë ditës së diel, pasi edhe kushtet atmosferike kanë qenë optimale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat