Gjendet e mbytur një grua në Durrës, ja çfarë kishte lënë në breg të detit

Durrësi

Gjendet e mbytur një grua në Durrës, ja çfarë kishte lënë në breg të detit

Më: 15 prill 2022 Në ora: 12:51
Ilustrim

Një grua është gjetur e mbytur ditën e sotme në Durrës.

Mësohet se gruaja e cila ende nuk është identifikuar është gjetur pranë shëtitores Taulantia dhe pritet nxjerrja e trupit të saj nga uji.

Nga informacionet paraprake bëhet me dije se gruaja mund të jetë vetëmbytur pasi në breg ka lënë çantën e saj.

Pritet njoftimi i policisë për më shumë detaje në lidhje me këtë ngjarje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat