Fundoset një anije në Portin e Durrësit

Durrësi

Fundoset një anije në Portin e Durrësit

Më: 27 shtator 2022 Në ora: 13:12
Foto nga vendi i ngjarjes

Është fundosur sot një anije peshkimi në Portin e Durrësit.

Lajmi është bërë i ditur nga mediat shqiptare, ku thuhet se anija është fundosur në orët e para të mëngjesit.

Sipas peshkatarëve, anija qëndronte e ankoruar prej disa muajsh në port, ndërsa paraditen e sotme mjeti lundrues nisi të nxirret në sipërfaqe.

Linku ku mund ta shkoni videon

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat