Shpërthejnë depozitat e ujit të kaldajave në një shkollë në Durrës, pezullohet mësimi

Durrësi

Shpërthejnë depozitat e ujit të kaldajave në një shkollë në Durrës, pezullohet mësimi

Më: 3 tetor 2022 Në ora: 13:27
Foto ilustrim

Pezullohet përkohësisht procesi mësimor në një shkollë 9-vjeçare në Njësinë Administrative Rrashbull, Bashkia Durrës.

Shkak është bërë një problem teknik me depozitat e ujit të kaldajave në shkollën 9-vjeçare ‘Vëllezërit Haradinaj’.

Shkolla në fjalë, është një ndër shkollat e rindërtuara në vitin 2020, pas tërmetit të nëntorit të 2019.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat