Fabrika në Durrës pushtohet nga flakët! Detajet: Zjarri ka rënë në çisternën e gazit, më pas është përhapur në dy magazinat e fabrikës

Durrësi

Fabrika në Durrës pushtohet nga flakët! Detajet: Zjarri ka rënë në çisternën e gazit, më pas është përhapur në dy magazinat e fabrikës

Më: 27 shkurt 2024 Në ora: 14:49
Foto nga vendi i ngjarjes

Një zjarr ka rënë në një fabrikë në Xhafzotaj të Durrësit.

Nuk raportohet për persona të lënduar, ndërsa shërbimi zjarrfikës ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po përpiqet të mbajë nën kontroll flakët e të shuajë zjarrin.

Zjarri ka rënë në çisternën e gazit që duket në këto foto dhe më pas është përhapur në dy magazina të fabrikës.

Zjarrfikës nga Shijaku dhe Durrësi kanë marrë pjesë në shuarjen e flakëve.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat