A është kjo prezantuesja e motit më seksi që e keni parë? - Bota Sot
A është kjo prezantuesja e motit më seksi që e keni parë?

Bota e Yjeve

A është kjo prezantuesja e motit më seksi që e keni parë?

Më: 26 korrik 2016 Në ora: 18:58
Yanet Garcia

Yanet Garcia është meksikanja që ‘çmend’ me linjat trupore.

Ajo në Meksiko është e njohur si prezantuese e motit dhe çdo natë tregon për temperaturat që mbretërojnë në këtë vend.

Yanet mjaft e kujdesshme është edhe me ushtrimet që i bën për të pasur linja perfekte.

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...