"Apokalips" në Stamboll, përmbyten rrugët dhe sheshet - Bota Sot
"Apokalips" në Stamboll, përmbyten rrugët dhe sheshet

Evropë

"Apokalips" në Stamboll, përmbyten rrugët dhe sheshet

Më: 17 gusht 2019 Në ora: 18:21
Foto

Reshjet e pasdites së sotme kanë përmbytur lagje të tëra në Stamboll përfshi edhe pjesën turistike. 

Mediat lokale raportojnë për një nivel të lartë reshjesh, si rrallë herë më parë, gjë e cila ka bërë që rrugicat të kthehen në lumenj dhe sheshet në liqene.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...