Princ Harryt në Japoni i thonë se është i pashëm, ai tregon unazën e martesës - Bota Sot
Princ Harryt në Japoni i thonë se është i pashëm, ai tregon unazën e martesës

Evropë

Princ Harryt në Japoni i thonë se është i pashëm, ai tregon unazën e martesës

Më: 2 nëntor 2019 Në ora: 22:49
Foto nga takimi

Princi Harry mund ta ketë bërë udhëtimin në Japoni i vetëm, por gruaja Meghan Markle nuk ishte larguar nga mendja e tij.

Derisa vizitoi një grup nxënësish shkollorë vendas para finales së Kupës Botërore të Rugbyt të së shtunës, ai ndau një moment të ëmbël me një studente e cila i tha se i pashëm ishte ai ndërsa pozonin për një foto në grup.

Në një postim të postuar në llogarinë Royal Family Channel në Tëitter, Harry shihet duke treguar me gëzim unazën e tij të dasmës dhe duke thënë: “Unë jam i martuar!”.

Këto fjalë të Princit Harry i kënaqen fëmijët që u dëgjuan duke qeshur.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat