Meteori ndriçon qiellin në Angli

Evropë

Meteori ndriçon qiellin në Angli

Më: 1 mars 2021 Në ora: 18:00

Njerëzit në të gjithë Anglinë kanë raportuar se kanë parë një brez të madh drite natën e së dielës.

Meteori u vu re pak para orës 22:00 (sipas orës lokale) dhe ishte i dukshëm për rreth shtatë sekonda, raporton BBC.

Ai u filmua në kamera në të gjithë vendin duke përfshirë Bath, Wigan dhe Yorkshire.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat