Prindërit e gjejnë të vetëvarur vajzën 16-vjeçare

Evropë

Prindërit e gjejnë të vetëvarur vajzën 16-vjeçare

Më: 30 nëntor 2021 Në ora: 19:48
Ilustrim

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Selanik këtë të martë. Një 16-vjeçare është gjetur e vetëvarur nga prindërit në shtëpinë e tyre në Selanik.

Prindërit gjetën të pajetë adoleshenten kur sapo ishin kthyer nga puna në shtëpi, raportojnë mediet në Greqi.

Ata tentuan ta rikthenin në jetë vajzën e tyre, por përpjekjet ishin të kota, pasi 16-vjeçarja ishte pa shenja jete.

Në vendngjarje mbërriti menjëherë ambulanca dhe Policia, e cila po heton shkaqet e ngjarjes tragjike.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat