Ndalimi rus për Boris Johnsonin nuk është një surprizë

Evropë

Ndalimi rus për Boris Johnsonin nuk është një surprizë

Nga: V.N Më: 16 prill 2022 Në ora: 15:42
Johnson dhe Zelensky
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat