Pamje/ Tornadoja “godet” ishullin grek

Evropë

Pamje/ Tornadoja “godet” ishullin grek

Më: 14 gusht 2022 Në ora: 15:31
Foto ilustrim

Pamje mbresëlënëse vijnë sot nga ishulli grek i Lemnosit, teksa kushtet e motit krijuan mundësinë e shfaqjes së një tornadoje.

Ata që e panë më herët këtë fenomen në zonën e aeroportit të ishullit u habitën.

Në atë kohë, në fakt, nga avioni i fluturimit çarter sapo kishin zbritur vizitorët skandinavë , të cilët ndaluan për të kapur fenomenin natyror me celularët e tyre.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat