Pamjet/ Shpërthim masiv pranë Oxfordit në Britani

Evropë

Pamjet/ Shpërthim masiv pranë Oxfordit në Britani

Më: 2 tetor 2023 Në ora: 22:06
Foto nga vendi i ngjarjes

Një shpërthim masiv ka tronditur sonte një zonë të Britanisë së Madhe, dhe video tregon se ai ndriçon qiejt këtë mbrëmje, pak çaste pasi një stuhi kaloi sipër.

Shpërthimi misterioz u raportua në mediat sociale më herët nga anëtarë të tmerruar nga ky moment, por edhe nga Mirror.

Shumë prej tyre raportuan se kishin dëgjuar një zhurmë të fortë, ndërsa një video shqetësuese tregoi flakët që ndriçonin qiellin e natës dhe frynin në natë.

Të tjerë raportuan se përjetuan një humbje të momentit të energjisë menjëherë pas shpërthimit.

 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat