Tragjedi: Shkojnë me pushime, por humb djalin. U bë copa nga motori i ujite - Bota Sot
Tragjedi: Shkojnë me pushime, por humb djalin. U bë copa nga motori i ujite

Evropë

E martë, 16 tetor 2018

Tragjedi: Shkojnë me pushime, por humb djalin. U bë copa nga motori i ujite

Më: 17 korrik 2018 Në ora: 08:55
Ilustrim

Një tragjedi e vertete ka ndodhur per nje familje britanike e cila kishte zgjedhur Greqinë për të pushuar këtë vit, por teksa duhet te gezonin e te shijonin. kane humbur djalin 15 vjecar në mënyrë tragjike.

Ata kishin marrë me qira një varkë dhe nje motoskaf në ishullin e vogël të Paxit dhe ishin duke shkuar në portin kryesor të Gaios kur ndodhi tragjedia.

Gjithcka ndodhi kur 15-vjeçari humbi ekuilibrin e tij dhe ra me kokë dhe u plagos rëndë nga helika e motoskafit.

Ai u tërhoq përsëri në bordin e varkës nga familja e tij dhe trupi i tij i mbuluar me gjak u nxor në breg, ku mjekët e deklaruan të vdekur.

Një roje bregdetare konfirmoi se kishte pasur gjithashtu një alarm të kuq kundër udhëtimit midis Korfuzit dhe Paxit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test