Mbetet e paralizuar në palestër - Bota Sot
Mbetet e paralizuar në palestër

Fitnes

Mbetet e paralizuar në palestër

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 22:43
Marcelle Mancuso

E reja braziliane, Marcelle Mancuso, përndryshe një modele fitnesi në Instagram, mbeti e paralizuar nga qafa, pasi u rrëzua ndërsa po kryente një ushtrim për të forcuar muskujt e stomakut.

Ushtrimet e tilla kërkojnë forcë standarde që kryhet nga shumë njerëz dhe nuk do të ndodhte kurrë që ata të lëndoheshin gjatë performancës së tyre.

Por kjo është pikërisht i ndodhi 23-vjeçares derisa ishte në palestër duke bërë ulje të përmbysura, që do të thotë që kyçet e këmbëve të saj janë të larta në ajër dhe koka e saj më pranë dyshemesë.

Image

 

 

 

 

 

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...