Lumi Inle nga lart - Bota Sot
E shtunë, 23 mars 2019
  • Lumi Inle nga lart

    Foto ajrore e një tullumbace me ajër të nxehtë që fluturon mbi plantacione perimesh dhe shtëpi tradicionale, në lumin Inle në Myanmar. Fotografia është realizuar nga Ye Aung Thu/AFP/Getty Images, e publikuar tek The Guardian./BS/